skip to Main Content
733 272 972 biuro@trickolandia.pl

Warsztaty artystyczne w Trickolandii

Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Cena : 40 zł/osoba

Warsztaty Dekorowania Ciasteczek to praktyczne zajęcia pobudzające zmysły, wykorzystujące zdolności manualne i kreatywne myślenie uczestników. Samodzielne dekorowanie słodkości sprawi wielka frajdę, a smaczne i pięknie ozdobione ciasteczka mogą być idealnym prezentem na różne okazje. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak i z czego powstaję czekolada, lukier oraz inne słodkie ozdoby. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo radosci podczas dekorowania ciasteczek.

Czy myślicie, że znacie już wszystkie sposoby malowania na kartce papieru? Jeśli farby, kredki, flamastry i pastele są wszystkim znane, czas na odkrycie zupełnie nowego patentu! Od dziś naszej wyobraźni nie ograniczają żadne kontury! Malowanie jest najciekawszą formą przesypywania kolorowych fantazji na papier. Te kreatywne zajęcia pozwolą odkryć nowe umiejętności, trenować precyzję i staranność z jaką powinniśmy pracować na co dzień. Podczas zajęć uczestnicy wykonają barwny rysunek tylko i wyłącznie za pomocą soli, kaszy i innych tego typu struktur. Takie malowanie daje nieograniczone możliwości stworzenia ozdoby o dowolnym kształcie, kolorze i wielkości. Możemy wykonać księżniczkę z bajki, ulubione zwierzątko czy wazon z kwiatami z okazji Dnia Mamy.

Pamiątki, przedmioty codziennego użytku i zabawki… To wszystko można wykonać z filcu – efekt będzie zniewalający! Warsztaty na których tworzymy filcowe dzieła to przyjemność sama w sobie. Uczestnicy mogą wykazać się inwencją twórczą i zaprezentować swój talent artystyczny tworząc coś idealnego dla siebie. Stworzona ozdoba będzie wspaniałym prezentem na przykład na Dzień Matki, ponieważ tematyka zajęć jest dostosowana do zbliżających się świąt i wieku uczestników

 

Własny pomysł, własny autorski projekt, własnoręczne wykonanie…. tak najkrócej można określić ideę, która przyświecała nam przy opracowywaniu warsztatów malowania koszulek i projektowania toreb. Zapewniamy specjalistyczne flamastry, szablony oraz wielobarwne farby przy pomocy których uczestnicy zajęć zamienią się w modowych projektantów i przeniosą swoje pomysły na czyste koszulki tworząc oryginalne i wyjątkowe zdobienia. Nasz animator udzieli wszelkiej pomocy technicznej, jednak wszystko jest w rękach młodych twórców.

Uczestnicy by poczuć atmosferę zbliżających się świat w wyjątkowy sposób ozdobią własną bombkę. Własnoręcznie dekorowane bombki będą wspaniałą ozdobą domowych choinek i prezentem. Poznają historię tworzenia ozdób choinkowych, sami własnoręcznie wyczarują piękne motywy na swojej bombce, a na koniec spotkania zapakują dzieła w eleganckie opakowanie.

Tradycja zdobienia wielkanocnych jajek jest bardzo długa. Każde dziecko będzie miało możliwość praktycznego poznania sposobów i technik zdobniczych stosowanych w plastyce obrzędowej. Celem zajęć jest propagowanie i kultywowanie tradycji związanej z okresem Świąt Wielkanocnych. Malowane jajko – pisanka jest jednym z głównych symboli Świąt Wielkanocnych. Podczas zajęć każdy stworzy swoja pisankę i zdobędzie wiedzę o obrzędach wielkanocnych.

Back To Top